- Centrum Obsługi Edukacji w Michałowicach - https://oswiata-michalowice.pl -

Kalejdoskop Matematyczny- projekt dla uczniów klas VII. i IV.

Politechnika Krakowska wraz z Gminą Michałowice ogłasza rekrutację uczniów klas 7. szkół podstawowych oraz osób dorosłych (rodziców, nauczycieli, seniorów) z terenu Gminy Michałowice do udziału w projekcie pn. „Kalejdoskop Matematyczny”.

Celem głównym projektu jest rozwój tzw. uniwersalnych kompetencji uczniów oraz wsparcie dorosłych wspomagających szkołę w procesie edukacji, poprzez stworzenie programów kształcenia oraz organizację zajęć dydaktycznych wspólnie z gminami/szkołami z województwa małopolskiego w okresie 01.03.2019 -28.02.2022.

Projekt przeznaczony jest dla uczniów klas 7. i 4. szkoły podstawowej i trwać będzie kolejne trzy lata szkolne.  Przewidziana jest więc także edycja projektu dla klas 4.

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie prosimy o zapoznanie się z „Regulaminem rekrutacji i uczestnictwa w projekcie…”  oraz o złożenie wymaganych dokumentów w sekretariatach szkół:

– Szkoły Podstawowej w Michałowicach,
– Szkoły Podstawowej w Więcławicach starych
– Szkoły Podstawowej w Raciborowicach

lub w Centrum Obsługi Edukacji w Michałowicach, Plac J Piłsudskiego 1, pok. 24

w terminie od dnia 20.03.2019 r. do dnia 25.03.2019 r. do godziny 15:00.

Informacje o projekcie można również uzyskać dzwoniąc na numer:

 


Druga odsłona „Kalejdoskopu Matematycznego” już w najbliższą sobotę 27 kwietnia!

W najbliższy weekend siódmoklasiści  będą kontynuować swoją   matematyczną przygodę. Drugi wyjazd na warsztaty matematyczne, prowadzone na Politechnice Krakowskiej to efekt współpracy Gminy Michałowice z Politechniką Krakowską w realizacji projektu  dofinansowanego ze środków UE.  Projekt to dla niektórych uczniów pierwszy kontakt z uczelnia wyższą i …matematyką wyższą. Mamy nadzieję, że wrażenia będą tak samo pozytywne jak po pierwszych zajęciach.

Przypominamy, że  25 maja 2019r Politechnika Krakowska zawita  do  Michałowic, gdyż warsztaty odbędą się w Bibliotece Publicznej w Michałowicach. Zajęcia będą wspólne –  dla dorosłych i uczniów.  Na ten dzień zapraszamy więc również  dorosłe osoby- rodziców, dziadków, sąsiadów, seniorów.   Poprzez  udział w konkursach i zabawach można będzie wesoło spędzić czas na spotkaniu międzypokoleniowym.

Dorosłych, którzy są chętni do udziału w warsztatach, prosimy o pobranie i wydrukowanie niżej zamieszczonych dokumentów, a następnie wypełnienie ich i złożenie w sekretariacie szkoły w Michałowicach, Raciborowicach lub Więcławicach Starych, albo w Centrum Obsługi Edukacji w Michałowicach.

Zapraszamy serdecznie a fotorelację z najbliższych warsztatów zamieścimy niebawem.

Dokumenty do pobrania

  1. Formularz zgłoszeniowy dla osoby dorosłej [1]
  2. Formularz zgłoszeniowy dla ucznia [2]
  3. Informacja o projekcie [3]
  4. Regulamin rekrutacji wraz z załącznikami poprawionymi [4]